Kielce | Warszawa | Kraków
+48 665 987 921
biuro@autazzachodu.pl

O nas

HomeO nas

O nas

Szanowni Państwo,
od kilku lat zajmujemy się uszczęśliwianiem naszych Klientów licytując oraz sprowadzając dla Nich wymarzone pojazdy z Niemiec, Szwajcarii, Belgii, Holandii i Danii. Wszystkie pojazdy po zwycięskiej licytacji trafiają pod dom Klienta ubezpieczonym transportem.

Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w wycenianiu i importowaniu pojazdów każdej klasy dla najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy dostęp do największych portali aukcyjnych wystawiających pojazdy z ubezpieczalni, banków, leasingów oraz instytucji państwowych i firm posiadających floty pojazdów. Dzięki prywatnie nawiązanym współpracom z kontrahentami z Niemiec, Danii, Holandii oraz Szwajcarii posiadamy najlepsze ceny na rynku. W naszym serwisie znajdziecie Państwo samochody osobowe, dostawcze jak i motocykle czy quady. Sprowadzamy dla Państwa pojazdy bezwypadkowe głównie z Niemiec czy Holandii jak i te powypadkowe ze Szwajcarii. Na naszej stronie każdego dnia znajdziecie Państwo nowe aukcje, a jeżeli szukacie konkretnego modelu pojazdu z określonym wyposażeniem wystarczy do nas napisać. Korzystając z dostępu do tysięcy aukcji znajdziemy dla Państwa konkretny model.

W przeciwieństwie do konkurencji nie posiadamy żadnych ukrytych opłat poza ustaloną z Klientem wcześniej prowizją. W swoich działaniach kierujemy się profesjonalizmem, informując klienta o dokładnie o wszystkich kosztach, jednocześnie ustalając swoją uczciwą prowizję. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem pojazdu oraz ciekawi dlaczego ostateczna cena auta jest niższa niż u konkurencji - zapraszamy do kontaktu. Wszystko wyjaśnimy oraz doradzimy w wycenie pojazdu. Zapraszamy także do zapoznania się z naszym firmowym blogiem. Znajdziecie tam Państwo wiele interesujących artykułów na temat sprowadzania pojazdu z zagranicy czy procedury rejestracji pojazdu w Polsce.

Pojazdy z Niemiec oraz Szwajcarii cechują się bardzo wysokim poziomem wyposażenia oraz dokładną historią serwisową. Można spokojnie założyć, że przebieg i historia pojazdu podana w ogłoszeniu będzie adekwatna do rzeczywistego stanu. Pojazdy dostępne na naszych aukcjach pochodzą od rzetelnych kontrahentów, wykluczając tym samym auta z ukrytymi wadami. Licytując pojazdy z zagranicy możecie Państwo oszczędzić nawet do 30% wartości pojazdu. Ponadto w przeciwieństwie do zakupu w polskim komisie macie Państwo pewność w jakim stanie jest pojazd. Część aut prezentowanych w naszym serwisie posiada pełny raport techniczny, stworzony przez rzeczoznawcę. Klientów biznesowych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, w celu ustalenia preferencyjnych zasad współpracy, pozwalających na uczciwy i przejrzysty biznes.

Zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt

ul. Sienna 22 | 25-725 Kielce
+48 665 987 921